Jak být co nejlepším koučem?

Tento unikátní online kurz je zaměřen na prohloubení znalostí v oblasti sportovní psychologie a zefektivnění celkového tréninkového procesu. Motivace svěřenců, zpětná vazba, rozvoj sebevědomí a desítky dalších témat ve srozumitelném a praktickém podání!

Co se naučíte

Kurzy se skládají ze záznamů 18 webinářů o délce 90-120 minut. Celková délka videí v rámci tohoto balíku je tak cca 30 hodin. Během nich se mimo jiné dozvíte:

 • Jak připravit takové tréninky, ze kterých vaši svěřenci nebudou chtít odejít

 • Jak rozvíjet sebevědomí svých svěřenců

 • Jak pracovat se zpětnou vazbou a trenérskou komunikací

 • Jak budovat zdravě fungující kolektiv

 • Jak navázat funkční vztah s rodiči svěřenců

 • Jak rozvíjet vnitřní motivaci svěřenců

 • Jak pomoci svěřencům lépe zvládat selhání a negativní emoce

 • Jak pracovat s mentální přípravou na "velkou" akci

 • A mnoho dalšího!

Záznamy z populárních online kurzů ve výhodném balíčku

 • Moderní sportovní psychologie

  Kurzy nabízejí komplexní a srozumitelné informace, které budete schopni okamžitě začít využívat v praxi. U každého tématu se dočkáte řady konkrétních příkladů a tipů.

 • Okamžitě k dispozici

  Záznamy všech webinářů, ze kterých se kurzy skládají, vám budou volně dostupné ihned po uhrazení poplatku, a to i na mobilním zařízení.

 • Oblíbené kurzy

  Kurzy pro trenéry mládeže Mgr. Václava Petráše jsou prověřeny stovkami předchozích účastníků. Přečtěte si jejich reakce níže!

Co řekli vaši kolegové

Reference předchozích účastníků

“"Právě jsem absolvovala Váš online kurz Pro trenéry mládeže a chtěla bych Vám za něj moc poděkovat, protože takto přínosný kurz nabitý užitečnými informacemi jsem nečekala. Přiznám se, že když jsem se přihlásila, měla jsem k tomu lehkou nedůvěru a říkala si, že bude velkým úspěchem, když se tam objeví pár informací, které bych mohla využít v praxi. Jinak jsem čekala, že půjde spíš o všeobecné teoretické informace. Překvapila mě už první lekce, kdy jsem za celou hodinu a půl neztratila pozornost a dozvěděla se spoustu užitečných informací. A tak to pokračovalo i během zbývajících večerů :-)”

“ Kurz bych doporučil komukoliv, kdo pracuje v jakékoliv sportovní oblasti s dětmi. Tohle se na licencích neučí. Kurz mi pomohl otevřít oči. Mohu říci, že jsem lepším trenérem. Díky kurzu vím, že pokud hráč nezvládá cvičení, nemusí to být jen tím, že ho nezvládá technicky. To samé platí v zápase. Dost věcí jsem zkusil na svém ročníku U13 a musím říct, že máme výbornou partu a hlavně jsme ukecaný mančaft. Kluky díky nastavení atmosféry tréninky baví. Nejdůležitější ale pro mě bylo, že jsem dokázal najít chyby v sobě a snažím se pracovat na jejich odstranění, abych byl trenérem ještě lepším.”

“Chtěl bych vám ještě jednou poděkovat za kurz který jsem u vás absolvoval, bylo to opravdu velmi přínosné a v dnešní době pro mě nadčasové. Zažil jsem spoustu webinářů a přednášek které se točily kolem hezkých slov ale váš online kurz se mi velice líbil v tom ukázaní té reality a problematiky která se v dnešní době objevuje.”

“Zdravím všechny trenéry a trenérky a budoucí kouče. Tento kurz mohu vřele doporučit všem, kteří se chtějí se svými svěřenci a svěřenkyněmi posunout dále nejen po stránce sportovní,ale i psychologické a lidské. Mně osobně tento webinář otevřel další prostor pro to, abych se stal lepším trenérem a do budoucna snad i koučem.”

“Kurz bych doporučila a skoro i předepsala povinně všem trenérům a rodičům sportujících dětí.”

“Nejdříve bych Vám rád řekl, že takhle výborně připravený seminář - webinář, jsem ještě nezažil. Děti trénuji vice než 10 let a celou dobu se snažím vnášet do trénování nové impulsy a poznatky. To, co jsem se dozvěděl při těch středečních večerech, mi vneslo do mého trenérského pohledu tolik zajímavých nápadů a názorů, že si je ještě musím trochu rovnat v hlavě. Ještě jednou mnohokrát děkuji za vše, co jste si připravil a z pohledu trenéra dětí, bych Váš kurz s radostí doporučil každému, komu záleží na tom, aby vychovával spokojené a vyrovnané jedince, kteří by v budoucnu mohli být třeba i úspěšní ve sportu.”

“Kurz pro trenéry byl super, moc mi pomohl. Strašně rád ještě zakoupím a shlédnu další on-line semináře.”

“Absolvoval jsem Kurz sportovní psychologie pro trenéry mládeže a musím říct, že jsem byl s jeho obsahem i úrovní velmi spokojený. Kurz splnil moje očekávání, po obsahové stránce mi dal řadu odpovědí a zajímavých rad pro moji praxi. Jako trenér mládeže (fotbal, starší přípravka) mohu tento kurz kolegům jen doporučit, resp. si myslím, že by takové kurzy měli trenéři mládeže absolvovat povinně.”

“Moc děkuji za Kurz pro trenéry mládeže, bylo to velice inspirativní.”

Cena balíčku

Za jednorázový poplatek získáte okamžitý přístup ke všem záznamům z těchto kurzů pro jednu osobu.

Kdo vás kurzem provede?

Sportovní psycholog Mgr. Václav Petráš, jeden z nejvyhledávanějších odborníků v ČR. Jeho služby využívají špičkové sportovní organizace, jako HC Oceláři Třinec, Český hokej a řada dalších. Je odborníkem z praxe - byl u takových úspěchů, jako byly tituly v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí, triumfy na tenisových grandslamech či medaile na MS/ME/MČR.

Členství v Akademii

Věděli jste? Balík kurzů pro trenéry je dostupný PRÉMIOVÝM členům Akademie PsychologieVykonu.cz!

 • Členství v Akademii - PREMIUM (kompletní přístup ke všem materiálům v Akademii)

  Odemkněte si unikátní sportovně-psychologickou Akademii! Přístup ke všem kurzům, webinářům a dalším exkluzivním materiálům.

  649,00 Kč / měsíc

  Vstoupit do Akademie
 • Členství v Akademii - PREMIUM (kompletní přístup ke všem materiálům v Akademii)

  Předplaťte si přístup na rok dopředu a ušetřete 20%!

  6 490,00 Kč / rok

  Vstoupit do Akademie

Nabídka pro organizace

Mgr. Václav Petráš spolupracuje na vzdělávání trenérů s řadou organizací. Pokud máte zájem o zpřístupnění kurzů pro celou skupinu trenérů či jiné komplexní služby, více informací najdete na níže uvedené stránce.

Nejpraktičtější sportovně-psychologická kniha na trhu

Již brzy. Chcete být upozorněni na novinky?

Děkujeme