Kniha Psychologie vítězství je bestsellerem nakladatelství Portál!

Dotisk knihy je již opět na skladech! Knihu najdete ve všech dobrých knihkupectvích a online obchodech.
NOVINKA!

Po bestselleru Psychologie vítězství přichází Václav Petráš s dalším praktickým pomocníkem, tentokráte pro rodiče a kohokoli dalšího, komu záleží na rozvoji mladých lidí jak sportovně, tak lidsky.

Kniha Psychologie vítězství

Praktický a srozumitelný průvodce.

Vydejte se na cestu za silnější psychikou. Motivace, sebevědomí, koncentrace, zvládání tlaku - ve všech těchto oblastech můžete udělat výrazné pokroky a přiblížit se vítězné mentalitě.

Řekli jste:

"Koupil jsem si Atomové návyky - skvělá kniha. Poté Nastavení mysli a Vnitřní svět vítězů a 4000 týdnů. Ale zatím mi žádná kniha nedala tolik co ta Vaše. Je to fakt neskutečný pomocník a dokonce už praktiky a 'lifehacky' používám denně. Děkuji, že jste vytvořil tak super knihu." - Radek"Výborná kniha pro sportovce i jejich okolí. Čerpám z ní ráda i jako redaktorka! Já se díky té knize zamyslela nad spoustou věcí a často z ní čerpám. Zajímavé je pro mě vysvětlení rozdílu mezi sebevědomím a sebedůvěrou." - Barbora Černošková (redaktorka ČT)"Málokterý autor dokáže tak promyšleně a srozumitelně propojit teorii s praktickými a skutečně dobře využitelnými tipy a přidat k tomu ještě notnou dávku lidskosti. Václavu Petrášovi se to povedlo skvěle." - Mgr. et Mgr. Eva Martináková


"Jestli hledáte knihu, která vám dá zdravý, ucelený, realistický a zároveň erudovaný pohled na problematiku mentální přípravy na výkon, za tuto dám ruku do ohně." - František Šmehlík


"Skvělá kniha o mentální přípravě pro všechny sportovce :)" - Tereza Vanišová

Fotky čtenářů


Pošlete svou fotku na Instagram nebo Facebook PsychologieVykonu.cz! Vždy udělá velkou radost ;)

Využití knihy v praxi

Díky za video :) (Soustředění 1. FC Slovácko - ženy)


O autorovi

Sportovní psycholog Mgr. Václav Petráš, jeden z nejvyhledávanějších odborníků v ČR. Jeho služby využívají špičkové sportovní organizace, jako HC Oceláři Třinec, Český hokej a řada dalších. Je odborníkem z praxe - byl u takových úspěchů, jako byly tituly v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí, triumfy na tenisových grandslamech či medaile na MS/OH/ME/MČR.

"Je to skvost."

Recenze

Více o knize

Tato kniha je praktickým a efektivním nástrojem pro ty, kteří na sobě chtějí pracovat – ať už se jedná o sportovce, na které se obrací primárně, nebo o kohokoli jiného. 

Jejím cíle je pomoci lidem posílit jejich psychiku: zabývá se motivací, sebedůvěrou a sebevědomím, koncentrací, zvládáním tlaku a řadou dalších témat. Srozumitelně a prakticky vysvětluje klíčová témata a využívá k tomu desítky konkrétních příkladů a příběhů ze světa sportu, a to tak, aby každý čtenář mohl okamžitě zapracovat jednotlivá témata a doporučení do svého sportovního výkonu, tréninku, ale i běžného života. 

Kniha zároveň obsahuje 111 cvičení, kterým se mohou čtenáři samostatně věnovat pro rozvoj své psychiky.

Ať už je vaším cílem cokoli, můžete se mu přiblížit. Tato kniha vám bude na vaší cestě mapou, parťákem, mentorem a snad i trvalým zdrojem inspirace. Jde vlastně o jakéhosi šerpu, který vás při vašem výstupu bude neustále podporovat. Ale vyjít na vrchol musíte vy sami! 

Seriál Psychologie výkonu v praxi

Otevřené rozhovory Václava Petráše s úspěšnými sportovci

Z kompletní nabídky Akademie

Unikátní kurzy, webináře a programy Mgr. Václava Petráše, využívané například v rozvoji mládežnických hokejových reprezentantů.