AKTUÁLNĚ (12. 5. 2022)

Kniha je v prodeji! Najdete ji ve všech dobrých knihkupectvích.

Kniha Psychologie vítězství

Vydejte se na cestu za silnější psychikou. Motivace, sebevědomí, koncentrace, zvládání tlaku - ve všech těchto oblastech můžete udělat výrazné pokroky a přiblížit se vítězné mentalitě.

Anotace

Tato kniha je praktickým a efektivním nástrojem pro ty, kteří na sobě chtějí pracovat – ať už se jedná o sportovce, na které se obrací primárně, nebo o kohokoli jiného. 

Jejím cíle je pomoci lidem posílit jejich psychiku: zabývá se motivací, sebedůvěrou a sebevědomím, koncentrací, zvládáním tlaku a řadou dalších témat. Srozumitelně a prakticky vysvětluje klíčová témata a využívá k tomu desítky konkrétních příkladů a příběhů ze světa sportu, a to tak, aby každý čtenář mohl okamžitě zapracovat jednotlivá témata a doporučení do svého sportovního výkonu, tréninku, ale i běžného života. 

Kniha zároveň obsahuje 111 cvičení, kterým se mohou čtenáři samostatně věnovat pro rozvoj své psychiky.

Ať už je vaším cílem cokoli, můžete se mu přiblížit. Tato kniha vám bude na vaší cestě mapou, parťákem, mentorem a snad i trvalým zdrojem inspirace. Jde vlastně o jakéhosi šerpu, který vás při vašem výstupu bude neustále podporovat. Ale vyjít na vrchol musíte vy sami! 

"Kniha je super!"

Ukázka z knihy

Další ukázky (či "vystřižené scény", které se do knihy nevešly) najdete na blogu PsychologieVykonu.cz a Instagramu (@psychologievykonu)!

O autorovi

Sportovní psycholog Mgr. Václav Petráš, jeden z nejvyhledávanějších odborníků v ČR. Jeho služby využívají špičkové sportovní organizace, jako HC Oceláři Třinec, Český hokej a řada dalších. Je odborníkem z praxe - byl u takových úspěchů, jako byly tituly v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí, triumfy na tenisových grandslamech či medaile na MS/OH/ME/MČR.

Seriál Psychologie výkonu v praxi

Otevřené rozhovory Václava Petráše s úspěšnými sportovci

Z kompletní nabídky Akademie

Unikátní kurzy, webináře a programy Mgr. Václava Petráše, využívané například v rozvoji mládežnických hokejových reprezentantů.