Kniha plná příběhů, příkladů a tipů

Příběh z knihy - o dvou boxerech:


Řekli jste:

"Knížka je úžasná – velmi dobře se čte a je v ní tolik úžasných věcí, které by si měli uvědomit nejen  rodiče sportujících dětí, ale všichni rodiče a také trenéři, kteří pracují s mládeží. Budu hrdě doporučovat všem koho potkám ;)."

Více o knize

Po bestselleru Psychologie vítězství přichází Václav Petráš s dalším praktickým pomocníkem, tentokráte pro rodiče a kohokoli dalšího, komu záleží na rozvoji mladých lidí jak sportovně, tak lidsky.

Co netradičního vás v knize čeká?

Podobně jako Psychologie vítězství, i nová publikace přináší originální cesty, jak lze z knihy udělat mnohem více než jen "blok textu".

C

Více o první knize Václava Petráše - populární "Psychologii vítězství"

Kniha Psychologie vítězství je bestsellerem nakladatelství Portál!
Co řekli čtenáři o knize Psychologie vítězství:

"Koupil jsem si Atomové návyky - skvělá kniha. Poté Nastavení mysli a Vnitřní svět vítězů a 4000 týdnů. Ale zatím mi žádná kniha nedala tolik co ta Vaše. Je to fakt neskutečný pomocník a dokonce už praktiky a 'lifehacky' používám denně. Děkuji, že jste vytvořil tak super knihu." - Radek"Výborná kniha pro sportovce i jejich okolí. Čerpám z ní ráda i jako redaktorka! Já se díky té knize zamyslela nad spoustou věcí a často z ní čerpám. Zajímavé je pro mě vysvětlení rozdílu mezi sebevědomím a sebedůvěrou." - Barbora Černošková (redaktorka ČT)"Málokterý autor dokáže tak promyšleně a srozumitelně propojit teorii s praktickými a skutečně dobře využitelnými tipy a přidat k tomu ještě notnou dávku lidskosti. Václavu Petrášovi se to povedlo skvěle." - Mgr. et Mgr. Eva Martináková


"Jestli hledáte knihu, která vám dá zdravý, ucelený, realistický a zároveň erudovaný pohled na problematiku mentální přípravy na výkon, za tuto dám ruku do ohně." - František Šmehlík


"Skvělá kniha o mentální přípravě pro všechny sportovce :)" - Tereza Vanišová

Fotky čtenářů


Pošlete svou fotku na Instagram nebo Facebook PsychologieVykonu.cz! Vždy udělá velkou radost ;)

O Mgr. Václavu Petrášovi

Sportovní psycholog Mgr. Václav Petráš, jeden z nejvyhledávanějších odborníků v ČR. Jeho služby využívají špičkové sportovní organizace, jako HC Oceláři Třinec, Český hokej a řada dalších. Je odborníkem z praxe - byl u takových úspěchů, jako byly tituly v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí, triumfy na tenisových grandslamech či medaile na MS/OH/ME/MČR. Je autorem knižního bestselleru Psychologie vítězství.