Záznamy z populárních online kurzů ve výhodném balíčku

 • Moderní sportovní psychologie

  Kurzy nabízejí komplexní a srozumitelné informace, které budete schopni okamžitě začít využívat v praxi. U každého tématu se dočkáte řady konkrétních příkladů a tipů.

 • Okamžitě k dispozici

  Záznamy všech webinářů, ze kterých se kurzy skládají, vám budou volně dostupné ihned po uhrazení poplatku, a to i na mobilním zařízení.

 • Oblíbené kurzy

  Kurzy pro trenéry mládeže Mgr. Václava Petráše jsou prověřeny stovkami předchozích účastníků. Přečtěte si jejich reakce níže!

Co řekli vaši kolegové

Reference předchozích účastníků

trenér fotbalu

Tomáš N.

trenér fotbalu

Kurz bych doporučil komukoliv, kdo pracuje v jakékoliv sportovní oblasti s dětmi. Tohle se na licencích neučí. Kurz mi pomohl otevřít oči. Mohu říci, že jsem lepším trenérem. Díky kurzu vím, že pokud hráč nezvládá cvičení, nemusí to být jen tím, že ho nezvládá technicky. To samé platí v zápase. Dost věcí jsem zkusil na svém ročníku U13 a musím říct, že máme výbornou partu a hlavně jsme ukecaný mančaft. Kluky díky nastavení atmosféry tréninky baví. Nejdůležitější ale pro mě bylo, že jsem dokázal najít chyby v sobě a snažím se pracovat na jejich odstranění, abych byl trenérem ještě lepším.
trenér florbalu

Lukáš Rajgl

trenér florbalu

Chtěl bych vám ještě jednou poděkovat za kurz který jsem u vás absolvoval, bylo to opravdu velmi přínosné a v dnešní době pro mě nadčasové. Zažil jsem spoustu webinářů a přednášek které se točily kolem hezkých slov ale váš online kurz se mi velice líbil v tom ukázaní té reality a problematiky která se v dnešní době objevuje.
šéftrenér mládeže, fotbal

Radek Bárta

šéftrenér mládeže, fotbal

Zdravím všechny trenéry a trenérky a budoucí kouče. Tento kurz mohu vřele doporučit všem, kteří se chtějí se svými svěřenci a svěřenkyněmi posunout dále nejen po stránce sportovní,ale i psychologické a lidské. Mně osobně tento webinář otevřel další prostor pro to, abych se stal lepším trenérem a do budoucna snad i koučem.
trenérka aerobicu

Kristýna F.

trenérka aerobicu

Kurz bych doporučila a skoro i předepsala povinně všem trenérům a rodičům sportujících dětí.
trenér florbalu

Michal Eisenkolb

trenér florbalu

Nejdříve bych Vám rád řekl, že takhle výborně připravený seminář - webinář, jsem ještě nezažil. Děti trénuji vice než 10 let a celou dobu se snažím vnášet do trénování nové impulsy a poznatky. To, co jsem se dozvěděl při těch středečních večerech, mi vneslo do mého trenérského pohledu tolik zajímavých nápadů a názorů, že si je ještě musím trochu rovnat v hlavě. Ještě jednou mnohokrát děkuji za vše, co jste si připravil a z pohledu trenéra dětí, bych Váš kurz s radostí doporučil každému, komu záleží na tom, aby vychovával spokojené a vyrovnané jedince, kteří by v budoucnu mohli být třeba i úspěšní ve sportu.

Dan N.

Kurz pro trenéry byl super, moc mi pomohl. Strašně rád ještě zakoupím a shlédnu další on-line semináře.
trenér fotbalu

Ilja Kašík

trenér fotbalu

Absolvoval jsem Kurz sportovní psychologie pro trenéry mládeže a musím říct, že jsem byl s jeho obsahem i úrovní velmi spokojený. Kurz splnil moje očekávání, po obsahové stránce mi dal řadu odpovědí a zajímavých rad pro moji praxi. Jako trenér mládeže (fotbal, starší přípravka) mohu tento kurz kolegům jen doporučit, resp. si myslím, že by takové kurzy měli trenéři mládeže absolvovat povinně.

Marek Š.

Moc děkuji za Kurz pro trenéry mládeže, bylo to velice inspirativní.

Cena balíčku

Za jednorázový poplatek získáte okamžitý přístup ke všem záznamům z těchto kurzů pro jednu osobu.

Co se naučíte

Kurzy se skládají ze záznamů 18 webinářů o délce 90-120 minut. Celková délka videí v rámci tohoto balíku je tak cca 30 hodin. Během nich se mimo jiné dozvíte:

 • Jak připravit takové tréninky, ze kterých vaši svěřenci nebudou chtít odejít

 • Jak rozvíjet sebevědomí svých svěřenců

 • Jak pracovat se zpětnou vazbou a trenérskou komunikací

 • Jak budovat zdravě fungující kolektiv

 • Jak navázat funkční vztah s rodiči svěřenců

 • Jak rozvíjet vnitřní motivaci svěřenců

 • Jak pomoci svěřencům lépe zvládat selhání a negativní emoce

 • Jak pracovat s mentální přípravou na "velkou" akci

 • A mnoho dalšího!

Kurzy vás provede

 • Václav Petráš

  Sportovní psycholog

  Václav Petráš

  Václav Petráš je jedním z nejvyhledávanějších odborníků v oblasti sportovní psychologie. Na maximálně efektivní mentální přípravu sportovců se zaměřuje už přes deset let. Jeho unikátně praktický a srozumitelný přístup již pomohl sportovcům k takovým úspěchům, jako byly triumfy na grandslamových turnajích či tituly v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí. Spolupracuje s desítkami organizací (HC Oceláři Třinec, Český hokej) a jeho unikátní Akademie PsychologieVykonu.cz každoročně inspiruje desítky tisíc zájemců.

Spolupracující organizace

Služby Mgr. Václava Petráše využívají desítky sportovních asociací a klubů

Členství v Akademii

Věděli jste? Balík kurzů pro trenéry je dostupný členům Akademie PsychologieVykonu.cz!

 • první platba 999,00 Kč, poté 649,00 Kč / měsíc

  první platba 999,00 Kč, poté 649,00 Kč / měsícČlenství v Akademii (80+ hodin obsahu)

  Odemkněte si unikátní sportovně-psychologickou Akademii! Přístup ke všem kurzům, webinářům a dalším exkluzivním materiálům.
  Vstoupit do Akademie
 • 6 499,00 Kč / rok

  6 499,00 Kč / rokČlenství v Akademii (80+ hodin obsahu)

  Předplaťte si přístup na rok dopředu a ušetřete 20%!
  Vstoupit do Akademie

Chcete tento kurz věnovat jako dárek?

Je to zcela snadné! Klikněte na odkaz níže a zanedlouho budete mít dárkový poukaz k vytisknutí.

Chci dárkový poukaz

Nabídka pro organizace

Mgr. Václav Petráš spolupracuje na vzdělávání trenérů s řadou organizací. Pokud máte zájem o zpřístupnění kurzů pro celou skupinu trenérů či jiné komplexní služby, více informací najdete na níže uvedené stránce.
Více o spolupráci s organizacemi
Nabídka pro organizace

Ukázka z kurzu

Podívejte se na část kurzu zcela zdarma.