Co se naučíte

Sportovní psycholog Václav Petráš již pomohl sportovcům vyhrát grandslamové turnaje či triumfovat na mezinárodních šampionátech. V tomto kurzu vás naučí:

 • Jaké je tajemství sebedůvěry těch nejlepších sportovců a jak jej využít ve svůj prospěch.

 • Jak pracovat se čtyřmi klíčovými složkami sebevědomí.

 • Jak jít naproti sebedůvěře i pod tím největším tlakem.

 • Jak zpracovat neúspěchy tak, aby nezbořily vaše sebevědomí.

 • Jak se vyhnout častým myšlenkovým chybám, které narušují sebedůvěru.

 • A to vše srozumitelně, uceleně a prakticky. Dočkáte se desítek tipů, příkladů a ukázek konkrétních cvičení. Slovy účastníka několika předchozích kurzů: "Byl to již třetí kurz v Akademii a musím říci, že v každém se dozvím něco nového, nad rámec těch minulých a je výborné, že to vše do sebe zapadá a dává smysl." - Honza N.

Co řekli účastníci kurzů a webinářů?

“Chtěl bych vám ještě jednou poděkovat za kurz který jsem u vás absolvoval, bylo to opravdu velmi přínosné a v dnešní době pro mě nadčasové. Zažil jsem spoustu webinářů a přednášek které se točily kolem hezkých slov ale váš online kurz se mi velice líbil v tom ukázaní té reality a problematiky která se v dnešní době objevuje.”

“O spolupráci s Mgr. Václavem Petrášem (vzdělávací webináře): Se spoluprací jsme velmi spokojeni zejména pro přesah sdělení a obsahu do činnosti klubů a tréninkového procesu. Spolupráce nám přinesla mnoho cenných rad, postřehů a zejména propojení teoretických poznatků s reálnou praxí v klubech.”

“Cením si Vaší práce a kurzů, ze kterých si pokaždé něco odnesu do své praxe i po několikátém zhlédnutí.”

“Nejdříve bych Vám rád řekl, že takhle výborně připravený seminář - webinář, jsem ještě nezažil. To, co jsem se dozvěděl při [kurzu pro trenéry] mi vneslo do mého trenérského pohledu tolik zajímavých nápadů a názorů, že si je ještě musím trochu rovnat v hlavě. Ještě jednou mnohokrát děkuji za vše, co jste si připravil a z pohledu trenéra dětí, bych Váš kurz s radostí doporučil každému, komu záleží na tom, aby vychovával spokojené a vyrovnané jedince, kteří by v budoucnu mohli být třeba i úspěšní ve sportu.”

“Kurz mi pomohl k lepším výkonům a hezkým výsledkům, tuto sezonu mám již několik vítězství a hodně dobrých umístění.”

“Webináře a kurzy PsychologieVykonu.cz již absolvovaly stovky sportovců, trenérů, rodičů a zájemců o sportovní psychologii. Služby Mgr. Václava Petráše využívají desítky sportovních organizací, jako HC Oceláři Třinec, Český hokej a mnohé další. ”

Bonus navíc

Jako dárek navíc získáte přístup k prvním dvěma dílům kurzu "Psychologie vítězství"!

 • Bonusové webináře

  Podívejte se zdarma na dva díly z populárního kurzu Psychologie vítězství, které se věnují motivaci, vůli a "růstovému přístupu".

Kurzem vás provede

Václav Petráš je jedním z nejvyhledávanějších odborníků v ČR. Na maximálně efektivní mentální přípravu sportovců se zaměřuje už přes deset let. Jeho unikátně praktický a srozumitelný přístup již pomohl sportovcům k takovým úspěchům, jako byly triumfy na grandslamových turnajích či tituly v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí. Spolupracuje s desítkami organizací (HC Oceláři Třinec, Český hokej) a jeho unikátní Akademie PsychologieVykonu.cz každoročně inspiruje desítky tisíc zájemců.

Václav Petráš

Sportovní psycholog

Cena kurzu

Spolupracující organizace

Služby Mgr. Václava Petráše využívají desítky sportovních asociací a klubů

Obsah kurzu

  1. Přivítání v kurzu

  1. Záznam 1. dílu (9. 2. 2021)

  1. Záznam 2. dílu

  1. Záznam 3. dílu

  1. Záznam 4. dílu

  1. Záznam 5. dílu

About this course

 • 1 999,00 Kč
 • 12 lekce
 • 9 hodiny videoobsahu

Nejpraktičtější sportovně-psychologická kniha na trhu

Již brzy. Chcete být upozorněni na novinky?

Děkujeme