Důležité: Konzultace jsou určeny pouze sportovcům/trenérům.


Jedná se o sportovně-psychologické poradenství!

Kapacita je omezená, zajistěte si svůj termín co nejdříve!

Vzhledem k vytíženosti nabízí Mgr. Václav Petráš velmi omezené množství termínů.

Jak konzultace proběhne?

Sami se rozhodněte, která varianta vám více sedí!

  • Osobně v Českém Těšíně

    Konzultace může proběhnout v kanceláři v Českém Těšíně.

  • Online (videohovor)

    Konzultace může proběhnout online (například přes Zoom či Instagram)

O Mgr. Václavu Petrášovi

Sportovní psycholog Mgr. Václav Petráš je jedním z nejvyhledávanějších odborníků v ČR. Jeho služby využívají špičkové sportovní organizace, jako HC Oceláři Třinec, Český hokej a řada dalších. Je odborníkem z praxe - byl u takových úspěchů, jako byly tituly v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí, triumfy na tenisových grandslamech či medaile na MS/OH/ME/MČR.

Co řekli sportovci:

"Mgr. Václava Petráše jsem vyhledal, protože jsem potřeboval odbornou pomoc na to jak zvládat období když se mi nedaří a nebo když si nevěřím."

"Musím říct, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí zatím, protože pan Petráš ví o čem mluví, dokáže se vžít do problému, tak jako by ho řešil on sám, a zároveň ví jak pomoct. Začali jsme spolupracovat v roce 2018 a za tu dobu jsem udělal veliký pokrok z hlediska mentální připravenosti, za což mu nesmírně děkuji."

- Hokejový reprezentant


"Než jsme spolu s panem Petrášem začali spolupracovat víceméně jsem si nevěřila a všechna nedůvěra se následně podepsala na mém výsledku. Na tom jsme pak společně začali pracovat a já jsem udělala takový pokrok, který bych sama nezvládla. A za to mu strašně moc děkuji."

- Reprezentantka v individuálním sportu