Naučte se myslet jako světoví šampioni.

Celkem 12 dílů, přes 20 hodin praktických informací, odpovědi na libovolné dotazy, ke shlédnutí živě i ze záznamu - to je sedmý ročník unikátního online kurzu se sportovním psychologem elitních sportovců Mgr. Václavem Petrášem.

Sleva 25% za včasnou registraci

Zadejte kód "preorder25" a získáte slevu 25%! Platí do 30. 6.

 • 00 Dny
 • 00 Hodiny
 • 00 MInuty
 • 00 Sekundy

Stojí to za to?

"Každá z kapitol mi něco přinesla a to nejen ve sportovním životě. Koupit si tento kurz byla pro mne jedna z nejlepších investic do mého sportovního rozvoje." - Martin Malý o kurzu Psychologie vítězství

Co se dozvíte v průběhu kurzu?

V tomto sportovně-psychologickém online kurzu se budeme zabývat tím, v čem je psychika špičkových sportovců odlišná od průměru a jak se dají tyto klíčové mentální dovednosti získat a rozvíjet.

 • Jak podávat konzistentnější výkony.

 • Jak si "více věřit" a budovat pevné sebevědomí.

 • Jak nepodléhat zvýšenému tlaku.

 • Jak rozvíjet svou koncentraci pozornosti.

 • Jak se rychle vypořádat se selháním.

 • Jak efektivněji trénovat.

 • Jak si poradit s pocitem demotivace.

 • Jak pracovat na své vůli a odhodlání.

 • Jak se připravit na "životní výkon".

 • A mnoho dalšího

Uvidíte výsledky v praxi?

Kurz Psychologie vítězství již absolvovaly stovky spokojených účastníků!

Jak můžete kurz sledovat?

Jedinečná forma tohoto kurzu umožňuje účastníkům sledovat jednotlivé webináře jak živě (každé úterý od 20:00), tak i ve formě záznamů. Můžete rovněž pokládat libovolné dotazy formou textových příspěvků. Webináře je možné sledovat i na mobilních zařízeních.

Co si odnesete?

Kurz vám přinese srozumitelné znalosti o mentálních aspektech výkonu, konkrétní návody a tipy, příklady z praxe Mgr. Václava Petráše a inspiraci pro váš sportovní i osobní život. Nejde o žádný teoretický či historický přehled - vše je směřováno do praxe.

Co řekli účastníci kurzů a webinářů Václava Petráše?

Radka

Právě jsem absolvovala Váš online kurz a chtěla bych Vám za něj moc poděkovat, protože takto přínosný kurz nabitý užitečnými informacemi jsem nečekala. Přiznám se, že když jsem se přihlásila, měla jsem k tomu lehkou nedůvěru a říkala si, že bude velkým úspěchem, když se tam objeví pár informací, které bych mohla využít v praxi. Jinak jsem čekala, že půjde spíš o všeobecné teoretické informace. Překvapila mě už první lekce, kdy jsem za celou hodinu a půl neztratila pozornost a dozvěděla se spoustu užitečných informací. A tak to pokračovalo i během zbývajících 7 večerů :-)

Lukáš Rajgl

trenér florbalu

Chtěl bych vám ještě jednou poděkovat za kurz který jsem u vás absolvoval, bylo to opravdu velmi přínosné a v dnešní době pro mě nadčasové. Zažil jsem spoustu webinářů a přednášek které se točily kolem hezkých slov ale váš online kurz se mi velice líbil v tom ukázaní té reality a problematiky která se v dnešní době objevuje.

Antonín

Webináře jsou perfektně připravené a pro mě se jedná o nejlepší a nejpoutavější přednášky, které jsem slyšel...

Lucie

Cením si Vaší práce a kurzů, ze kterých si pokaždé něco odnesu do své praxe i po několikátém zhlédnutí.

Michal Eisenkolb

trenér florbalu

Nejdříve bych Vám rád řekl, že takhle výborně připravený seminář - webinář, jsem ještě nezažil. To, co jsem se dozvěděl při [kurzu pro trenéry] mi vneslo do mého trenérského pohledu tolik zajímavých nápadů a názorů, že si je ještě musím trochu rovnat v hlavě. Ještě jednou mnohokrát děkuji za vše, co jste si připravil a z pohledu trenéra dětí, bych Váš kurz s radostí doporučil každému, komu záleží na tom, aby vychovával spokojené a vyrovnané jedince, kteří by v budoucnu mohli být třeba i úspěšní ve sportu.

Štěpánka

Absolventka kurzu Psychologie vítězství

Kurz mi pomohl k lepším výkonům a hezkým výsledkům, tuto sezonu mám již několik vítězství a hodně dobrých umístění.

Michal

Kurz byl velice přínosný, moc za něj děkuji.

Řadu dalších doporučení najdete na PsychologieVykonu.cz...

Webináře a kurzy PsychologieVykonu.cz již absolvovaly stovky sportovců, trenérů, rodičů a zájemců o sportovní psychologii. Služby Mgr. Václava Petráše využívají desítky sportovních organizací, jako HC Oceláři Třinec, Český hokej a mnohé další.

Kdo vás kurzem provede?

Sportovní psycholog

Václav Petráš

Václav Petráš je jedním z nejvyhledávanějších odborníků v ČR. Na maximálně efektivní mentální přípravu sportovců se zaměřuje už přes deset let. Jeho unikátně praktický a srozumitelný přístup již pomohl sportovcům k takovým úspěchům, jako byly triumfy na grandslamových turnajích či tituly v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí. Spolupracuje s desítkami organizací (HC Oceláři Třinec, Český hokej) a jeho unikátní Akademie PsychologieVykonu.cz každoročně inspiruje desítky tisíc zájemců.

Proč se přihlásit?

Tento unikátní online kurz je prověřen stovkami předchozích účastníků. Navíc jde o rozšířenou verzi, která nabízí ještě komplexnější pohled na mentální přípravu sportovce. Kurz bude znovu probíhat nejdříve v roce 2022 a jeho kapacita je omezená - s přihlášením proto raději neváhejte!

Často kladené otázky

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište email na petras@psychologievykonu.cz!

 • Jak kurz probíhá?

  Kurz se skládá z dvanácti webinářů, jednotlivé přenosy budou probíhat každé úterý od 14. 9. do 30. 11. a budou trvat 90-120 minut. Celkem tak půjde o více než 20 hodin informací. Jednotlivé webináře se skládají z prezentační části a interaktivní části, která je věnována vašim dotazům.

 • Jak probíhá platba?

  Platba probíhá kartou nebo bankovním převodem.

 • Mohu si nechat vystavit fakturu na sportovní klub?

  Ano! Stačí vyplnit přihlášku (odkaz najdete výše na stránce) a uvést příslušné fakturační údaje.

 • Budu se moci ke kurzu vracet?

  Ano! K záznamům budete mít neomezený přístup i po skončení kurzu.

 • Musím si dělat poznámky? Bude nutné prokazovat, co jsem si zapamatoval?

  Ke každému přenosu budete mít k dispozici textový soubor, obsahující základní osnovu prezentace. Nejde o kompletní přepis toho, čemu se bude webinář věnovat, ale spíše o základní osnovu, ke které si můžete dělat další poznámky. Nikdo vás však nebude z informací zkoušet, na konci kurzu nebude žádný test - je jen na vás, kolik si toho budete chtít z kurzu odnést.

 • Dostanu na konci potvrzení o absolvování kurzu?

  Ano! Získáte potvrzení o absolvování tohoto sportovně-psychologického online kurzu, nejde však o vzdělávání akreditované MŠMT.

 • Musím mít webkameru a mikrofon?

  Nikoli, dotazy se pokládají formou textových příspěvků na stránce, kde probíhá živý přenos. Dotazům je vždy vyhrazen prostor v závěru každého přenosu.

 • Je možné získat množstevní slevu?

  Ano! Pro více informací prosím napište svou poptávku na email petras@psychologievykonu.cz.

Ukázka z kurzu

Dotaz účastníka - měl by před zápasem myslet na včerejší rande?

Mohlo by vás zajímat

Psychologie výkonu v praxi - unikátní seriál Mgr. Václava Petráše