Cvičení: Unavená koncentrace

Video z programu Mentální příprava v kostce

Ověřeno v praxi

Václav Petráš pomohl stovkám sportovců, trenérů a týmů k výkonnostnímu růstu. Dozvíte se stejné rady, které pomohly sportovcům k úspěchům na světové scéně či třeba k angažmá v NHL.

"Pan Petráš ví o čem mluví, dokáže se vžít do problému, tak jako by ho řešil on sám, a zároveň ví jak pomoct. Udělal jsem veliký pokrok z hlediska mentální připravenosti, za což mu nesmírně děkuji."

- člen bronzové hokejové reprezentace z MS 2022


Kniha Psychologie vítězství

Novinka roku 2022: Unikátně praktická a srozumitelná kniha, obsahující stovky konkrétních příkladů, příběhů a cvičení na posílení psychiky.

"Je to první kniha, z mnohých, které jsem četl, kde poprvé vidím popsané to, co se mi děje v závodech. Jsem do toho úplně ponořený. Je skvělá! Díky! - Zdeněk

Profil Mgr. Václava Petráše

Zakladatel PsychologieVykonu.cz

Václav Petráš je jedním z nejvyhledávanějších odborníků v ČR. Na maximálně efektivní mentální přípravu sportovců se zaměřuje už přes deset let. Jeho unikátně praktický a srozumitelný přístup již pomohl sportovcům k takovým úspěchům, jako byly triumfy na grandslamových turnajích či tituly v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí. Spolupracuje s desítkami organizací (HC Oceláři Třinec, Český hokej) a jeho unikátní Akademie PsychologieVykonu.cz každoročně inspiruje desítky tisíc zájemců.

Václav Petráš

Sportovní psycholog

Spolupráce s organizacemi

Služeb Václava Petráše a jeho Akademie využívají desítky svazů, týmů a organizací.

"Náš klub s Václavem Petrášem spolupracuje již pět let. Naše spolupráce zahrnuje pohovory s hráči, rodiči a trenéry, kteří se dobrovolně přihlásí. Moje osobní zkušenost je výborná. Vašek je sympatický člověk, který si prošel mládežnickým hokejem. Dovede se vcítit do pocitů mladých sportovců. Vašek pro naši organizaci také připravuje v rámci spolupráce tématické přednášky. Opět jen chvála." - JAN PETEREK, sportovní ředitel OCELÁŘI TŘINEC

Praktický a srozumitelný přístup

Akademie Václava Petráše každoročně inspiruje desetitisíce zájemců. Proč? Přesvědčte se sami.