AKTUÁLNĚ

Kapacita členství Standard je momentálně zcela zaplněná.

Podívejte se prosím na ostatní možnosti v nabídce AKADEMIE.

Přidejte se k jedinečné komunitě

Členství v Akademii STANDARD vám nabízí unikátní zdroj informací pro váš sportovní a osobní rozvoj, a to vše pod vedením Mgr. Václava Petráše, sportovního psychologa HC Oceláři Třinec a řady elitních sportovců.

 • Každý měsíc nové video s odpověďmi na libovolné otázky členů Akademie.

 • Každý měsíc dvě nová cvičení na posílení psychiky (video+text).

 • Každý měsíc jedno video z archivu PsychologieVykonu.cz (webinář či díl kurzu).

 • Přístup k online "skupinovkám" pro členy, které probíhají přibližně 6x ročně

 • Expresní mentální příprava - sada krátkých (3-4 minutových) videí k různým tématům - vhodné třeba i k poslechu před výkonem

 • Sleva 20% na kurzy a webináře v aktuální nabídce.

 • Přístup k diskuzním fórům pro členy Akademie.

 • Přístup do databáze sportovně-psychologických myšlenek a k dalším bonusovým materiálům.

 • A to vše za MÉNĚ NEŽ 150,-Kč měsíčně, se zárukou odborné kvality - Mgr. Václav Petráš je jedním z nejvyhledávanějších odborníků v ČR.

Co obsahuje STANDARDNÍ členství

Podívejte se na přehled toho, co získáte jako členové Akademie STANDARD. Klikněte na "Zobrazit vše"!

Ukázka z exkluzivních videí pro členy Akademie

Dvě nová cvičení každý měsíc + odpovědi na dotazy členů

Co řekli účastníci kurzů a webinářů?

Unikátních možností Akademie již využily tisíce sportovců, trenérů a dalších zájemců o rozvoj psychiky. Přidejte se k nim i vy!

“Kurz mi pomohl k lepším výkonům a hezkým výsledkům, tuto sezonu mám již několik vítězství a hodně dobrých umístění.”

“Chtěl bych vám ještě jednou poděkovat za kurz který jsem u vás absolvoval, bylo to opravdu velmi přínosné a v dnešní době pro mě nadčasové. Zažil jsem spoustu webinářů a přednášek které se točily kolem hezkých slov ale váš online kurz se mi velice líbil v tom ukázaní té reality a problematiky která se v dnešní době objevuje.”

“"Právě jsem absolvovala Váš online kurz Pro trenéry mládeže a chtěla bych Vám za něj moc poděkovat, protože takto přínosný kurz nabitý užitečnými informacemi jsem nečekala. Přiznám se, že když jsem se přihlásila, měla jsem k tomu lehkou nedůvěru a říkala si, že bude velkým úspěchem, když se tam objeví pár informací, které bych mohla využít v praxi. Jinak jsem čekala, že půjde spíš o všeobecné teoretické informace. Překvapila mě už první lekce, kdy jsem za celou hodinu a půl neztratila pozornost a dozvěděla se spoustu užitečných informací. A tak to pokračovalo i během zbývajících večerů :-)”

“Děkuji za super kurz! Doporučil bych ho všem trenérům a sportovcům co chtějí opravdu něčeho dosáhnout.”

“Kurz mi pomohl otevřít oči. Mohu říci, že jsem lepším trenérem. Díky kurzu vím, že pokud hráč nezvládá cvičení, nemusí to být jen tím, že ho nezvládá technicky. Dost věcí jsem zkusil na svém ročníku U13 a musím říct, že máme výbornou partu a hlavně jsme ukecaný mančaft. Kluky díky nastavení atmosféry tréninky baví. Nejdůležitější ale pro mě bylo, že jsem dokázal najít chyby v sobě a snažím se pracovat na jejich odstranění, abych byl trenérem ještě lepším. Kurz bych doporučil komukoliv, kdo pracuje v jakékoliv sportovní oblasti s dětmi. Tohle se na licencích neučí.”

“O spolupráci s Mgr. Václavem Petrášem (vzdělávací webináře): Se spoluprací jsme velmi spokojeni zejména pro přesah sdělení a obsahu do činnosti klubů a tréninkového procesu. Spolupráce nám přinesla mnoho cenných rad, postřehů a zejména propojení teoretických poznatků s reálnou praxí v klubech.”

“Webináře jsou perfektně připravené a pro mě se jedná o nejlepší a nejpoutavější přednášky, které jsem slyšel...”

“Cením si Vaší práce a kurzů, ze kterých si pokaždé něco odnesu do své praxe i po několikátém zhlédnutí.”

“Nejdříve bych Vám rád řekl, že takhle výborně připravený seminář - webinář, jsem ještě nezažil. To, co jsem se dozvěděl při [kurzu pro trenéry] mi vneslo do mého trenérského pohledu tolik zajímavých nápadů a názorů, že si je ještě musím trochu rovnat v hlavě. Ještě jednou mnohokrát děkuji za vše, co jste si připravil a z pohledu trenéra dětí, bych Váš kurz s radostí doporučil každému, komu záleží na tom, aby vychovával spokojené a vyrovnané jedince, kteří by v budoucnu mohli být třeba i úspěšní ve sportu.”

“Webináře a kurzy PsychologieVykonu.cz již absolvovaly stovky sportovců, trenérů, rodičů a zájemců o sportovní psychologii. Služby Mgr. Václava Petráše využívají desítky sportovních organizací, jako HC Oceláři Třinec, Český hokej a mnohé další. ”

Akademií vás bude provádět

Václav Petráš je jedním z nejvyhledávanějších odborníků v ČR. Na maximálně efektivní mentální přípravu sportovců se zaměřuje už přes deset let. Jeho unikátně praktický a srozumitelný přístup již pomohl sportovcům k takovým úspěchům, jako byly triumfy na grandslamových turnajích či tituly v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí. Spolupracuje s desítkami organizací (HC Oceláři Třinec, Český hokej) a jeho unikátní Akademie PsychologieVykonu.cz každoročně inspiruje desítky tisíc zájemců.

Václav Petráš

Sportovní psycholog

Časté otázky

 • Na jak dlouho získám přístup do Akademie?

  Při využití měsíčního předplatného získáte přístup vždy na měsíc od uhrazení poplatku. Při ročním členství získáte přístup na rok od uhrazení poplatku.

 • Mohu členství kdykoli zrušit?

  Ano! Členství můžete samozřejmě kdykoli jednoduše zrušit ve svém uživatelském profilu.

 • Zaplatil jsem si členství na jeden měsíc a rád bych v něm pokračoval. Musím jej platit pokaždé "ručně"?

  Nikoli, pokud si členství nezrušíte, platba bude probíhat automaticky a o nic se nemusíte starat!

 • Mohu sledovat kurzy i na mobilu?

  Ano! Moderní e-learningová platforma, kterou Akademie využívá, se přizpůsobí vašemu zařízení.

 • Je možné členství pořídit pro celý tým/organizaci?

  Ano, je možné vytvořit program na míru dané organizaci a poskytnou případně množstevní slevu. Pokud máte zájem o zakoupení většího množství účtů, napište email na [email protected]. Zakoupením jednoho členství získáváte přístup pro jednu osobu.

 • Máte další otázky?

  Pošlete je na email: [email protected].