Komplexní a flexibilní nástroj pro rozvoj psychiky

Členství v Akademii vám nabízí unikátní zdroj informací pro váš sportovní a osobní rozvoj, a to vše pod vedením Mgr. Václava Petráše, sportovního psychologa HC Oceláři Třinec a řady elitních sportovců. Co vše vám členství přinese (platí od 02/2021):

 • Po dobu svého PRÉMIOVÉHO členství získáte přístup ke všem kurzům a webinářům v nabídce a dalším exkluzivním materiálům (přes 130 hodin videí a každý měsíc přibývají nové).

 • Každý měsíc nové video s odpověďmi na libovolné otázky členů Akademie.

 • Každý měsíc dvě nová cvičení na posílení psychiky (video+text).

 • Přístup ke komunitní skupině pro členy Akademie.

 • Ve svém vzdělávání budete mít plnou svobodu. Chcete se během jednoho týdne podívat na všech 12 dílů kurzu Psychologie vítězství? Jděte do toho! Chcete každý den střídat jiný kurz? Proč ne! Žádné omezení vás nezastaví.

 • Členství můžete předplácet měsíčně či ročně (s výraznou slevou). Můžete jej kdykoli zrušit a v budoucnu na něj opět navázat.

Příběh absolventa

Cesta za titulem

Krásný sportovní příběh si v uplynulé sezóně napsal hokejový brankář Jakub Vondraš, člen prémiové Akademie PsychologieVykonu.cz. Ještě v únoru tento teprve sedmnáctiletý hráč chytal druhou nejvyšší soutěž. Už na jaře pak v playoff juniorské extraligy skvělými výkony pomohl Plzni k mistrovskému titulu. Jaké techniky se v Akademii naučil a jak je využíval? S jakým nastavením šel do rozhodujícího sedmého finálového zápasu?

Co vše Akademie obsahuje

Stručný výčet všech kurzů, webinářů a dalších materiálů, které si můžete okamžitě odemknout!

 • Populární online kurzy

  Psychologie vítězství (20 hodin), Efektivní trénink (10h.), Vítězné sebevědomí (10h.), Rozvoj mladého sportovce (16h.), Kurzy pro trenéry (30h.) a jakékoli další, které se budou konat v průběhu vašeho členství!

 • Webináře

  Záznamy tematických webinářů (Jak překonat krizi, Předzápasová rutina, Strach a sport, Mimosezónní příprava a další). A navíc exkluzivní webináře pro členy Akademie.

 • Exkluzivní bonusy

  Každý měsíc dvě nová cvičení na posílení psychiky (video+text). Každý měsíc video pro členy, věnující se odpovědím na jejich dotazy. Možnost emailové konzultace zdarma (1x měsíčně). A další!

Podrobný obsah Akademie PREMIUM

Prohlédněte si všechny kurzy, webináře a další součásti této ojedinělé sportovně-psychologické Akademie. Klikněte na "ZOBRAZIT VŠECHNY KURZY"!

Možnosti členství PREMIUM

Předplácejte si prémiové členství v Akademii měsíčně, nebo si vyberte roční členství a ušetřete 17%! PŘEDPLATNÉ MŮŽETE KDYKOLI ZRUŠIT.

Ukázka z exkluzivních videí pro členy Akademie

Dvě nová cvičení každý měsíc + odpovědi na dotazy členů

Co řekli účastníci kurzů a webinářů?

Unikátních možností Akademie již využily tisíce sportovců, trenérů a dalších zájemců o rozvoj psychiky. Přidejte se k nim i vy!

Lukáš Rajgl

trenér florbalu

Chtěl bych vám ještě jednou poděkovat za kurz který jsem u vás absolvoval, bylo to opravdu velmi přínosné a v dnešní době pro mě nadčasové. Zažil jsem spoustu webinářů a přednášek které se točily kolem hezkých slov ale váš online kurz se mi velice líbil v tom ukázaní té reality a problematiky která se v dnešní době objevuje.

Martin Malý

KOUPIT SI TENTO KURZ byla pro mne jedna Z NEJLEPŠÍCH INVESTIC do mého SPORTOVNÍHO ROZVOJE. Kurz mi přinesl praktické rady a cvičení jak řešit daný problém. Příklady z praxe. Velmi zajímavé bylo vysvětlení pojmů sebedůvěra a sebevědomí. Každá z kapitol mi něco přinesla a to nejen ve sportovním životě. Kurz bych doporučil všem sportovcům a trenérům, kteří na sobě chtějí pracovat i jinak než v posilovně a věří že velká část sportovního výkonu je v hlavě. Nezáleží jestli hrajete nejvyšší soutěž nebo vesnickou ligu, každy si najde svoje.

Štěpánka

Absolventka kurzu Psychologie vítězství

Kurz mi pomohl k lepším výkonům a hezkým výsledkům, tuto sezonu mám již několik vítězství a hodně dobrých umístění.

Tomáš N.

Trenér fotbalu

Kurz mi pomohl otevřít oči. Mohu říci, že jsem lepším trenérem. Díky kurzu vím, že pokud hráč nezvládá cvičení, nemusí to být jen tím, že ho nezvládá technicky. Dost věcí jsem zkusil na svém ročníku U13 a musím říct, že máme výbornou partu a hlavně jsme ukecaný mančaft. Kluky díky nastavení atmosféry tréninky baví. Nejdůležitější ale pro mě bylo, že jsem dokázal najít chyby v sobě a snažím se pracovat na jejich odstranění, abych byl trenérem ještě lepším. Kurz bych doporučil komukoliv, kdo pracuje v jakékoliv sportovní oblasti s dětmi. Tohle se na licencích neučí.

Petr

Účastník kurzu Psychologie vítězství

Děkuji za super kurz! Doporučil bych ho všem trenérům a sportovcům co chtějí opravdu něčeho dosáhnout.

Martin Komárek

Českomoravský svaz hokejbalu (předseda)

O spolupráci s Mgr. Václavem Petrášem (vzdělávací webináře): Se spoluprací jsme velmi spokojeni zejména pro přesah sdělení a obsahu do činnosti klubů a tréninkového procesu. Spolupráce nám přinesla mnoho cenných rad, postřehů a zejména propojení teoretických poznatků s reálnou praxí v klubech.

Antonín

Trenér mládeže

Webináře jsou perfektně připravené a pro mě se jedná o nejlepší a nejpoutavější přednášky, které jsem slyšel...

Lucie

Členka Akademie

Cením si Vaší práce a kurzů, ze kterých si pokaždé něco odnesu do své praxe i po několikátém zhlédnutí.

Michal Eisenkolb

trenér florbalu

Nejdříve bych Vám rád řekl, že takhle výborně připravený seminář - webinář, jsem ještě nezažil. To, co jsem se dozvěděl při [kurzu pro trenéry] mi vneslo do mého trenérského pohledu tolik zajímavých nápadů a názorů, že si je ještě musím trochu rovnat v hlavě. Ještě jednou mnohokrát děkuji za vše, co jste si připravil a z pohledu trenéra dětí, bych Váš kurz s radostí doporučil každému, komu záleží na tom, aby vychovával spokojené a vyrovnané jedince, kteří by v budoucnu mohli být třeba i úspěšní ve sportu.

Řadu dalších doporučení najdete na PsychologieVykonu.cz...

Webináře a kurzy PsychologieVykonu.cz již absolvovaly stovky sportovců, trenérů, rodičů a zájemců o sportovní psychologii. Služby Mgr. Václava Petráše využívají desítky sportovních organizací, jako HC Oceláři Třinec, Český hokej a mnohé další.

Proč se stát prémiovým členem?

 • Unikátní videoknihovna

  Získáte přístup k mnoha desítkám hodin skvěle hodnocených kurzů a webinářů Mgr. Václava Petráše.

 • Exkluzivní obsah

  Odemknete si exkluzivní materiály, dostupné pouze členům Akademie. Budete moci pokládat libovolné dotazy, na které bude Mgr. Václav Petráš odpovídat ve videích pro členy (1x měsíčně).

 • Výrazná sleva

  Po dobu svého členství budete mít přístup k materiálům, jejichž obvyklá cena přesahuje již nyní 13,500,-Kč - a neustále přibývají další!

Kurzy a webináři vás provede

Sportovní psycholog

Václav Petráš

Václav Petráš je jedním z nejvyhledávanějších odborníků v ČR. Na maximálně efektivní mentální přípravu sportovců se zaměřuje už přes deset let. Jeho unikátně praktický a srozumitelný přístup již pomohl sportovcům k takovým úspěchům, jako byly triumfy na grandslamových turnajích či tituly v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí. Spolupracuje s desítkami organizací (HC Oceláři Třinec, Český hokej) a jeho unikátní Akademie PsychologieVykonu.cz každoročně inspiruje desítky tisíc zájemců.

Časté otázky

 • Na jak dlouho získám přístup do Akademie?

  Při využití měsíčního předplatného získáte přístup vždy na měsíc od uhrazení poplatku. Při ročním členství získáte přístup na rok od uhrazení poplatku.

 • Mohu členství kdykoli zrušit?

  Ano! Členství můžete samozřejmě kdykoli jednoduše zrušit ve svém uživatelském profilu.

 • Zaplatil jsem si členství na jeden měsíc a rád bych v něm pokračoval. Musím jej platit pokaždé "ručně"?

  Nikoli, pokud si členství nezrušíte, platba bude probíhat automaticky a o nic se nemusíte starat!

 • Mohu sledovat kurzy i na mobilu?

  Ano! Moderní e-learningová platforma, kterou Akademie využívá, se přizpůsobí vašemu zařízení.

 • Je možné členství pořídit pro celý tým/organizaci?

  Ano, je možné vytvořit program na míru dané organizaci a poskytnou případně množstevní slevu. Pokud máte zájem o zakoupení většího množství účtů, napište email na petras@psychologievykonu.cz. Zakoupením jednoho členství získáváte přístup pro jednu osobu.

 • Máte další otázky?

  Pošlete je na email: petras@psychologievykonu.cz.

Stáhněte si ZDARMA nový ebook!

Sportovní psycholog Václav Petráš vám v něm poradí 24 praktických tipů pro posílení vaší psychiky.

Ke stažení zcela zdarma!

Chcete věnovat členství v Akademii jako dárek?

Je to zcela snadné! Klikněte na odkaz níže a zanedlouho budete mít dárkový poukaz k vytisknutí.