KAPACITA TOHOTO PROGRAMU JE AKTUÁLNĚ NAPLNĚNA.

Aktuálně dostupné programy najdete v "Kompletní nabídce".

Komplexní a flexibilní nástroj pro rozvoj psychiky

Členství v Akademii vám nabízí unikátní zdroj informací pro váš sportovní a osobní rozvoj, a to vše pod vedením Mgr. Václava Petráše, sportovního psychologa HC Oceláři Třinec a řady elitních sportovců. Co vše vám členství přinese (platí od 02/2021):

 • Po dobu svého PRÉMIOVÉHO členství získáte přístup ke všem kurzům a webinářům v nabídce a dalším exkluzivním materiálům (přes 130 hodin videí a každý měsíc přibývají nové).

 • Každý měsíc nové video s odpověďmi na libovolné otázky členů Akademie.

 • Každý měsíc dvě nová cvičení na posílení psychiky

 • Ve svém vzdělávání budete mít plnou svobodu. Chcete se během jednoho týdne podívat na všech 12 dílů kurzu Psychologie vítězství? Jděte do toho! Chcete každý den střídat jiný kurz? Proč ne! Žádné omezení vás nezastaví.

 • Členství můžete předplácet měsíčně či ročně (s výraznou slevou). Můžete jej kdykoli zrušit a v budoucnu na něj opět navázat.

Příběh absolventa

Cesta za titulem

Krásný sportovní příběh si v uplynulé sezóně napsal hokejový brankář Jakub Vondraš, člen prémiové Akademie PsychologieVykonu.cz. Ještě v únoru tento teprve sedmnáctiletý hráč chytal druhou nejvyšší soutěž. Už na jaře pak v playoff juniorské extraligy skvělými výkony pomohl Plzni k mistrovskému titulu. Jaké techniky se v Akademii naučil a jak je využíval? S jakým nastavením šel do rozhodujícího sedmého finálového zápasu?

Co vše Akademie obsahuje

Stručný výčet všech kurzů, webinářů a dalších materiálů, které si můžete okamžitě odemknout!

 • Populární online kurzy

  Psychologie vítězství (20 hodin), Efektivní trénink (10h.), Vítězné sebevědomí (10h.), Rozvoj mladého sportovce (16h.), Kurzy pro trenéry (30h.) a jakékoli další, které se budou konat v průběhu vašeho členství!

 • Webináře

  Záznamy tematických webinářů (Jak překonat krizi, Předzápasová rutina, Strach a sport, Mimosezónní příprava a další). A navíc exkluzivní webináře pro členy Akademie.

 • Exkluzivní bonusy

  Každý měsíc dvě nová cvičení na posílení psychiky. Každý měsíc video pro členy, věnující se odpovědím na jejich dotazy. A další!

Podrobný obsah Akademie PREMIUM

Prohlédněte si všechny kurzy, webináře a další součásti této ojedinělé sportovně-psychologické Akademie. Klikněte na "ZOBRAZIT VŠECHNY KURZY"!

Možnosti členství PREMIUM

Předplácejte si prémiové členství v Akademii měsíčně, nebo si vyberte roční členství a ušetřete 17%! PŘEDPLATNÉ MŮŽETE KDYKOLI ZRUŠIT.

Ukázka z exkluzivních videí pro členy Akademie

Dvě nová cvičení každý měsíc + odpovědi na dotazy členů

Proč se stát prémiovým členem?

 • Unikátní videoknihovna

  Získáte přístup k mnoha desítkám hodin skvěle hodnocených kurzů a webinářů Mgr. Václava Petráše.

 • Exkluzivní obsah

  Odemknete si exkluzivní materiály, dostupné pouze členům Akademie. Budete moci pokládat libovolné dotazy, na které bude Mgr. Václav Petráš odpovídat ve videích pro členy (1x měsíčně).

 • Výrazná sleva

  Po dobu svého členství budete mít přístup k materiálům, jejichž obvyklá cena přesahuje již nyní 13,500,-Kč - a neustále přibývají další!

Kurzy a webináři vás provede

Václav Petráš je jedním z nejvyhledávanějších odborníků v ČR. Na maximálně efektivní mentální přípravu sportovců se zaměřuje už přes deset let. Jeho unikátně praktický a srozumitelný přístup již pomohl sportovcům k takovým úspěchům, jako byly triumfy na grandslamových turnajích či tituly v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí. Spolupracuje s desítkami organizací (HC Oceláři Třinec, Český hokej) a jeho unikátní Akademie PsychologieVykonu.cz každoročně inspiruje desítky tisíc zájemců.

Václav Petráš

Sportovní psycholog

Časté otázky

 • Na jak dlouho získám přístup do Akademie?

  Při využití měsíčního předplatného získáte přístup vždy na měsíc od uhrazení poplatku. Při ročním členství získáte přístup na rok od uhrazení poplatku.

 • Mohu členství kdykoli zrušit?

  Ano! Členství můžete samozřejmě kdykoli jednoduše zrušit ve svém uživatelském profilu.

 • Zaplatil jsem si členství na jeden měsíc a rád bych v něm pokračoval. Musím jej platit pokaždé "ručně"?

  Nikoli, pokud si členství nezrušíte, platba bude probíhat automaticky a o nic se nemusíte starat!

 • Mohu sledovat kurzy i na mobilu?

  Ano! Moderní e-learningová platforma, kterou Akademie využívá, se přizpůsobí vašemu zařízení.

 • Je možné členství pořídit pro celý tým/organizaci?

  Ano, je možné vytvořit program na míru dané organizaci a poskytnou případně množstevní slevu. Pokud máte zájem o zakoupení většího množství účtů, napište email na [email protected]. Zakoupením jednoho členství získáváte přístup pro jednu osobu.

 • Máte další otázky?

  Pošlete je na email: [email protected].

Stáhněte si ZDARMA nový ebook!

Sportovní psycholog Václav Petráš vám v něm poradí 24 praktických tipů pro posílení vaší psychiky.

Ke stažení zcela zdarma!