Co programy obsahují?

  • Hodiny praktických materiálů

    Cvičení na posílení psychiky, stručná shrnutí klíčových témat, kurzy (v případě pokročilejších programů) a další videa, seřazená do tematických bloků.

  • Individuální konzultace

    Programy nabízejí jednu z mála cest k osobním konzultacím s Mgr. Václavem Petrášem (online či osobně v Č. Těšíně). Počet se liší podle délky programu.

Příběh absolventa

Krásný sportovní příběh napsal hokejový brankář Jakub Vondraš, člen prémiové Akademie PsychologieVykonu.cz. Z druhé nejvyšší soutěže se nejprve vypracoval na jedničku Plzeňské juniorky, které pomohl k titulu, aby byl následně draftován do NHL a s reprezentací do 20 let získal bronz na MS 2024. Jaké techniky se v Akademii naučil a jak je využíval? S jakým nastavením šel do rozhodujícího sedmého finálového zápasu?

Kdo vás programem provede?

Sportovní psycholog Mgr. Václav Petráš, jeden z nejvyhledávanějších odborníků v ČR. Jeho služby využívají špičkové sportovní organizace, jako HC Oceláři Třinec, Český hokej a řada dalších. Je odborníkem z praxe - byl u takových úspěchů, jako byly tituly v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí, triumfy na tenisových grandslamech či medaile na MS/OH/ME/MČR.

Věděli jste?

Tyto programy byly využity mimo jiné při spolupráci Mgr. Václava Petráše s mládežnickými hokejovými reprezentacemi či Českým paralympijským výborem. Nyní je můžete pro svůj rozvoj využít i vy!