Co programy obsahují?

 • Hodiny praktických materiálů

  Cvičení na posílení psychiky, stručná shrnutí klíčových témat, kurzy (v případě pokročilejších programů) a další videa, seřazená do tematických bloků.

 • Individuální konzultace

  Programy nabízejí jednu z mála cest k osobním konzultacím s Mgr. Václavem Petrášem (online či osobně v Č. Těšíně). Počet se liší podle délky programu (1x-6x).

 • Roční přístup ke "skupinovkám"

  S kterýmkoli programem získáte na rok přístup k online setkáním členů Akademie a účastníků individuálních programů, které se konají přibližně každé 2 měsíce.

Příběh absolventa

Cesta za titulem

Krásný sportovní příběh si v uplynulé sezóně napsal hokejový brankář Jakub Vondraš, člen prémiové Akademie PsychologieVykonu.cz. Ještě v únoru tento teprve sedmnáctiletý hráč chytal druhou nejvyšší soutěž. Už na jaře pak v playoff juniorské extraligy skvělými výkony pomohl Plzni k mistrovskému titulu. Jaké techniky se v Akademii naučil a jak je využíval? S jakým nastavením šel do rozhodujícího sedmého finálového zápasu?

Kdo vás programem provede?

Sportovní psycholog Mgr. Václav Petráš, jeden z nejvyhledávanějších odborníků v ČR. Jeho služby využívají špičkové sportovní organizace, jako HC Oceláři Třinec, Český hokej a řada dalších. Je odborníkem z praxe - byl u takových úspěchů, jako byly tituly v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí, triumfy na tenisových grandslamech či medaile na MS/OH/ME/MČR.

Ukázka ze skupinových setkání

"Skupinovky" si při zakoupení některého z programů zpřístupníte na 12 měsíců

V čem se liší tyto programy od "členství v Akademii"?

 • Každý program obsahuje možnost individuální konzultace (či více konzultací u delších programů). Proto je jejich kapacita výrazně omezena.

 • Materiály, které získáte v rámci programu, jsou vám k dispozici již napořád. Řada těchto materiálů je dostupná i v rámci členství v Akademii, ale pouze po dobu platného členství.

Věděli jste?

Tyto programy se využívají mimo jiné při spolupráci Mgr. Václava Petráše s mládežnickými hokejovými reprezentacemi. Nyní je můžete pro svůj rozvoj využít i vy!