Co vše si zpřístupníte?

Po dobu svého členství si zpřístupníte všechny oblíbené kurzy z Akademie PsychologieVykonu.cz a další materiály, včetně exkluzivních cvičení na posílení psychiky!

Varianty členství

Ať už chcete jen rychle nahlédnout do materiálů nebo si je zpřístupnit na celý rok, najdete variantu právě pro sebe!

Kurzy a webináři vás provede

Václav Petráš je jedním z nejvyhledávanějších odborníků v ČR. Na maximálně efektivní mentální přípravu sportovců se zaměřuje už přes deset let. Jeho unikátně praktický a srozumitelný přístup již pomohl sportovcům k takovým úspěchům, jako byly triumfy na grandslamových turnajích či tituly v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí. Spolupracuje s desítkami organizací (HC Oceláři Třinec, Český hokej) a jeho unikátní Akademie PsychologieVykonu.cz každoročně inspiruje desítky tisíc zájemců.

Václav Petráš

Sportovní psycholog

Komu již pomohly služby Václava Petráše a Akademie PsychologieVykonu.cz?

Mgr. Václav Petráš je jedním z nejvyhledávanějších odborníků v ČR. Toto je aspoň částečný výčet všech zájemců o jeho služby:

 • Oceláři Třinec (posledních 8 sezón).

 • Hokejová reprezentace do 20 let, která získala stříbro na MS 2023.

 • Český Paralympijský výbor (mentální příprava sportovců).

 • Stovky individuálních sportovců a sportovkyň, kteří následně získali grandslamové tituly, medaile na OH/MS/ME/MČR či třeba první smlouvy v NHL.

 • Český hokej, Český florbal, Český veslařský svaz, Česká softballová asociace, Český hokejbalový svaz, Česká asociace squashe, SCM Českého atletického svazu, Česká asociace stolního tenisu, Czech Dance Organization, a řada dalších sportovních organizací.

Z médií


Časté otázky

 • Na jak dlouho si materiály zpřístupním?

  Záleží na tom, kterou variantu si zvolíte. Jednodenní = přístup na 24 hodin od chvíle zakoupení. Měsíční = přístup na 31 dní. Roční = přístup na 365 dní.

 • Bude se členství automaticky prodlužovat?

  Ne. Jde o jednorázovou platbu, nikoli o předplatné. Pokud budete mít zájem o zpřístupnění materiálů na další období, jednoduše znovu zakoupíte danou variantu programu.

 • Mohu při sledování materiálů střídat zařízení?

  Ano. Můžete se ke svému účtu přihlásit na počítači, mobilu či třeba tabletu!

Proč využít Akademii?

Akademie PsychologieVykonu.cz posouvá hranice toho, jak může vypadat moderní mentální příprava a vzdělávání v oblasti sportovní psychologie.

 • Prověřenost

  Webináře a kurzy v rámci Akademie již absolvovalo přes 6000 sportovců, trenérů a dalších zájemců o sportovní psychologii.

 • Praktičnost

  Přístup Václava Petráše je postaven na srozumitelnosti a praktickém využití získaných poznatků. Nejde o žádné historické přehledy či teoretické povídání bez konkrétního návodu.

 • Flexibilita

  Vzdělávejte se v rytmu, který sedí právě vám. Sledujte videa na libovolném zařízení, včetně mobilu.